Odpoveď:
Da ti ho ucitel pri diksa-zasvateni. Ja nemam este oficiálne, ale pacia sa mi tieto mena, tak som si dal sam zatial, lebo mam rad Narayana, Visnua, atd. Das znamena, ze sa povazujes za Jeho sluzobnika. Cize technicky, vsetci sme Jeho sluzobnici, ci uz priamo alebo nepriamo. A tych mien su tisice, mozes si vybrať. Samozrejme, potom pri zasvateni dostanes ine, ktore budes pouzivat odvtedy…