fbpx
logo

som pokrsteny a mal som aj prve svate prijmanie, chodil som do kostola ale už som sa rozhodol byt hinduista/višnuista.. je prve svate primanie a krst nejaka zabrana?

Odpoveď:

Super. Nie je to zábrana, lebo v skutočnosti to nemalo nikdy žiaden účinok, ani pozitívny ani negatívny. Myslím ten krst a tak, poliali ťa chlórovanou vodou. To, že si chodil do kostola je prejav toho, že si zbožná osoba. Bohužiaľ, nemali ti tam čo dať, lebo oni sami nevedia.

Položiť ďalšiu otázku

Zdieľajte otázku s vašimi priateľmi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

4. septembra 2012 4 regulácie podporujúce slobodu

V tomto svete podmienené bytosti považujú za šťastie jednoducho dočasné zabudnutie na utrpenie hmotnej...

ČÍTAŤ VIAC
25. júna 2012 Áyurvéda – Kľúč k zdravému životu, ktorý vám prinesie spokojnosť

Právne vyhlásenie autora k obsahu článku nájdete na konci článku - link   Áyurvéda v preklade...

ČÍTAŤ VIAC
9. júna 2015 Čomu verí ateista?

Ateizmus sa bežne chápe ako bezbožnosť. Teda konkrétne je to neviera v Boha, dušu a nič čo by bolo...

ČÍTAŤ VIAC

Pin It on Pinterest

Védy
Prehľad ochrany osobných údajov

Táto webová stránka používa cookies, aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepší používateľský zážitok. Informácie o súboroch cookie sa ukladajú vo vašom prehliadači a vykonávajú funkcie, ako je rozpoznanie vás, keď sa vrátite na našu webovú stránku, a pomáhajú nášmu tímu pochopiť, ktoré časti webovej stránky sú pre vás najzaujímavejšie a najužitočnejšie.