logo

Prečo horšie? Vela guruov asi nebude čistých a oni to vedia.. ale zas sú to oddaní a stopro na vyššej úrovni ako vela z nás, aspoň ako ja ?

Odpoveď:

Lebo si beru cast karmy za každého zo žiakov. Samozrejme nie vsetku, kedze žiaci nie sú na 100% odovzdaní.Su to oddani znamená len to, ze veria v Boha, tj su veriaci. Tak ako dalsich 7 miliárd ludi.

Zdieľajte otázku s vašimi priateľmi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

15. mája 2013 Sanskrit – pôvodný jazyk vesmíru a jeho božská podstata

Sanskrit a jeho božská podstata Védske poznanie v jazyku sanskrit dáva ľudstvu Najvyššia Božská Osoba. Je to...

ČÍTAŤ VIAC
29. septembra 2019 12 spirituálnych miest na Zemi s najsilnejšími energetickými poliami

V tomto svete existujú miesta, ktoré nám umožňujú spojiť sa s niečim vyšším. Tieto spirituálne miesta...

ČÍTAŤ VIAC
4. januára 2023 Kto je zodpovedný za naše bolesti a zisky?

Za všetko zlé v živote častokrát nechceme niesť vinu a zodpovednosť. Hľadáme výhovorky alebo viníme svojich...

ČÍTAŤ VIAC

Pin It on Pinterest

Vedy.sk
Prehľad ochrany osobných údajov

Táto webová stránka používa cookies, aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepší používateľský zážitok. Informácie o súboroch cookie sa ukladajú vo vašom prehliadači a vykonávajú funkcie, ako je rozpoznanie vás, keď sa vrátite na našu webovú stránku, a pomáhajú nášmu tímu pochopiť, ktoré časti webovej stránky sú pre vás najzaujímavejšie a najužitočnejšie.