Odpoveď:
Som evidovaný do alternatívnej služby, čiže bojovať by som nemal ísť, maximálne tak pomáhať dačo. Ale najideálnejšie by som sa zdekoval do Indie. Ja tu nemám pre čo bojovať ani pre koho. Necítim sa slovákom, ani európanom, ani žiadne ďalšie vymyslené materiálne označenie…. Keby som mal ísť bojovať fyzicky a musel, tak by som bojoval proti skorumpovanym politikom, tym, co prevadzkuju a podporuju zabijanie zvierat, hazard, drogy, ateizmus a pod…