logo

Môžeš byť filozof a zároveň podnikateľ…poznám takých ľudí…robia si svoj Business a popritom robia ešte prednášky dajme tomu na vysokých školách

Odpoveď:

V dnešnej dobe je všetko zmixované, a teda, je to možné, ale zriedkavo. Väčšinou je tá jedna vec tak dominantná, že zvyšok až tak nezaváži.

Na druhej strane, dobrý podnikateľ nemá čas učiť, a dobrý učiteľ nemá čas podnikať…

Zdieľajte otázku s vašimi priateľmi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

1. júla 2018 Brožúrka – Reinkarnácia

Všetci chceme byť neustále šťastní. Ako to ale dosiahnuť?   [instagram-feed...

ČÍTAŤ VIAC
23. júna 2016 Vesmír a stvorenie hmotného sveta (Teória všetkého – bonus)

Hoci hovoríme o stvorení, musíme chápať, že neexistuje žiaden „záznam“, kedy samotná živá bytosť...

ČÍTAŤ VIAC
9. júna 2016 Vieme, na čom sme?

  Život je cesta a pri každej ceste ide o to stále napredovať. Musíme však presne vedieť, kam sa chceme...

ČÍTAŤ VIAC

Pin It on Pinterest

Vedy.sk
Prehľad ochrany osobných údajov

Táto webová stránka používa cookies, aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepší používateľský zážitok. Informácie o súboroch cookie sa ukladajú vo vašom prehliadači a vykonávajú funkcie, ako je rozpoznanie vás, keď sa vrátite na našu webovú stránku, a pomáhajú nášmu tímu pochopiť, ktoré časti webovej stránky sú pre vás najzaujímavejšie a najužitočnejšie.