fbpx
logo

„Keby si tym tvojim“mozgom“chapal co hovorim, tak by si vedel, ze to tvoje“vedenie“co je mozog vychadza z myslenia, o ktorom nic nevies //Mozno neviem,ale viem to,že ak si poskodis mozog,napr ze nebude mať kyslík 20min.+ Tak už tu mysel nebudeš vedieť normalne pouzivat ako doteraz.

Odpoveď:

Nebudes ju vedieť prejavit cez tento HW. Ona sama o sebe sa ale neposkodi. Napr. slepy clovek v sne vidi. Rovnako ako ty ked spis, vidis obrazy, ale oci mas zavreté, atd. Zrak teda existuje aj na jemnej úrovni v mysli. Zaujímavé je, ze clovek, ktory ma poskodeny mozog a jeho IQ klesne povedzme na 50, by v sne mohol mat kludne svoje povodne IQ. Lenze sen ako taky znizuje IQ, cize tazko to porovnat. Kazdopadne, technicky, ty mysel nepouzivas, ale ona pouziva teba na premietanie tvojej karmy. Nevies ovplyvnit co si myslis.

Položiť ďalšiu otázku

Zdieľajte otázku s vašimi priateľmi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

21. marca 2020 Koronavírus alebo karmavírus? Aká je skutočná príčina?

Právne vyhlásenie autora k obsahu článku nájdete na konci článku - link   Celá situácia, ktorú...

ČÍTAŤ VIAC
12. mája 2019 Pracuj, pracuj, pracuj, užívaj si, zomri (Teória všetkého, 1. časť)

Človek je pevne presvedčený o tom, že bdie, ale v skutočnosti je chytený v sieti spánku a ilúzií, ktoré si...

ČÍTAŤ VIAC
28. marca 2020 Meditácia od základov mení váš mozog, vraví Harvardská neurovedkyňa

Ako sa meditácia a jóga stali bežne známe pojmy a sú rozsiahlejšie študované, rastúce dôkazy svedčia o...

ČÍTAŤ VIAC

Pin It on Pinterest

Védy
Prehľad ochrany osobných údajov

Táto webová stránka používa cookies, aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepší používateľský zážitok. Informácie o súboroch cookie sa ukladajú vo vašom prehliadači a vykonávajú funkcie, ako je rozpoznanie vás, keď sa vrátite na našu webovú stránku, a pomáhajú nášmu tímu pochopiť, ktoré časti webovej stránky sú pre vás najzaujímavejšie a najužitočnejšie.