Odpoveď:
O tvojej manke. Ja nemozem za to, co sa ma ludia pytaju, a chcem im semtam odpovedat aj na veci, ktore ich uprimne zaujimaju a nie su len o filozofii, preco nie. Pokial toho nie je vela, nevadi mi to, a ked je, tak to sam stopnem.
je tento ask o Krisnovi alebo o tvojej firme?
O tvojej manke. Ja nemozem za to, co sa ma ludia pytaju, a chcem im semtam odpovedat aj na veci, ktore ich uprimne zaujimaju a nie su len o filozofii, preco nie. Pokial toho nie je vela, nevadi mi to, a ked je, tak to sam stopnem.
Zo všetkých foriem opatrnosti, opatrnosť v láske je asi najfatálnejšia k skutočnému šťastiu. Bertrand...
ČÍTAŤ VIAC
Rozdiel medzi hrubohmotným, jemnohmotným telom a pravým JA... (viac…)
ČÍTAŤ VIACV prvom článku sme si zhrnuli, ako vyzerá život materialistu. K tomu, aby som sa znova o kúsok priblížil k tomu,...
ČÍTAŤ VIAC