logo

Chceš tým povedať že Anjeli a ine bytosti neexistuju?

Odpoveď:

To je vec terminológie. Kresťanská cirkevná ideológia popisujú isté bytosti, ktoré niektorými prvkami pripomínajú Védskych polobohov, ale dosť nepresne, skreslene a zmytologizovane.

Čiže, ja osobne verím vo vyššie bytosti, t.j. polobohov – dévovia, atď. ale stále nevidím spojenie toho, že keď existujú, tak tam je nejaký Satan, ktorý odtiaľ spadol, a Boh si s ním nevie poradiť, tak ho nechá ľuďom robiť zlo, ktoré si nezaslúžia.

Zdieľajte otázku s vašimi priateľmi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

16. júna 2015 Adam a Eva trocha inak

ADAM & EVA (Adama & Havyavatí)   Každý znalec indických Véd pozná Pánduovcov,...

ČÍTAŤ VIAC
27. mája 2021 Carl Sagan – Jeden z najväčších astrofyzikov sa inšpiroval Védami

14. februára 1990, keď sa Voyager 1 nachádzal vo vesmíre vo vzdialenosti 6 miliárd kilometrov od Zeme, na podnet...

ČÍTAŤ VIAC
14. augusta 2021 Nikola Tesla a jeho inšpirácia védskou filozofiou

Veda má najlepšie uplatnenie, keď je v súlade s prírodou a vyššími princípmi univerza. Ak ich spojíme,...

ČÍTAŤ VIAC

Pin It on Pinterest

Vedy.sk
Prehľad ochrany osobných údajov

Táto webová stránka používa cookies, aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepší používateľský zážitok. Informácie o súboroch cookie sa ukladajú vo vašom prehliadači a vykonávajú funkcie, ako je rozpoznanie vás, keď sa vrátite na našu webovú stránku, a pomáhajú nášmu tímu pochopiť, ktoré časti webovej stránky sú pre vás najzaujímavejšie a najužitočnejšie.