Odpoveď:
Treba si naštudovať tie šástry, čo hovoria. Mám dojem, že oni nulou dovoľujú deliť, otázne je, do akej miery sa to dá aplikovať, alebo ide o dobrý preklad, alebo či je to vôbec zachované správne. Pokiaľ neexistuje nepretrhnutá „parampara“ učiteľov védskej matematiky, tak potom je to celé neutorizované a nedá sa to reálne použiť.