Odpoveď:
Tak asi nie som este tak pokrocily. Na druhej strane, to, ze niekto vulgarizmy nepoužíva, neznamena, ze pokrocily je… Ja tieto slova vnimam ako mieru expresie. Pokial sa to niekoho dotyka, jeho problem. Nech sa p**** 😀
Ale ne, vidim to tak, ze vulgarizmy budu moj posledny problem… Inak poznam vela ludi co sa vyjadruju takto expresivne a pritom su v pohode a su ferovi. Na druhej strane poznam kopu potkanov, ktori sa hraju na to, aki su slusni…