Odpoveď:
Ja som ho už pil, ale očividne som nemal správne vedomie, inak by som bol na tom už lepšie 😀
Spravil som ale pokrok. Keď ho tak naozaj chceš, a mať zaručený prospech, prídi 3.3 do Mayapuru, bude tam Mahá-abhíšek, ktorý sa robí raz za 5 rokov, a bude tam aj Čaranámrita, ktorá pri ňom vzniká. Ja tam budem 🙂
