„Človek by mal meditovať o Najvyššej Osobe ako o tom, kto je vševedúci, najstarší, vládca vesmíru, menší než atóm, udržiavateľ všetkého, kto je mimo hmotné chápanie, nepostihnuteľný, vždy osobnej podoby, kto žiari ako Slnko a je transcendentálny, za hranicami hmotnej prírody.“
Tak priatelia. Opäť tu máme ten posvätný deň milosrdenstva, pokánia a bravčového absťáku – Veľký piatok....
ČÍTAŤ VIAC