logo

Kde berieš istotu, že Krišna je Boh ? Na základe čoho by sme mali byť Krišnoví oddaní ? Iba preto, že je to niekde napísané ?

Odpoveď:

Istotu beriem v logike, cítení a vlastnej skúsenosti. V skutočnosti my sme večne Jeho oddaní, a sebarealizácia je proces, keď si uvedomíme toto postavenie a začneme tak znova jednať. Každý si to môže vyskúšať sám na sebe, a urobiť experiment, či to funguje alebo nie. To je ten najjednoduchší dôkaz 🙂

Zdieľajte otázku s vašimi priateľmi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mohlo by vás zaujímať

7. januára 2023 4 pravidlá spirituálneho života podľa majstra Lao C‘

Lao-c’, jeden z najväčších čínskych majstrov, ktorý kedy žil, vyslovil pred mnohými storočiami štyri...

ČÍTAŤ VIAC
22. apríla 2025 Pápež: Politická bábka alebo skutočný guru? Keď duchovno prehráva s diplomaciou

Právne vyhlásenie autora k obsahu článku nájdete na konci článku - link   Pred pár dňami, na...

ČÍTAŤ VIAC
19. decembra 2012 Mayovia a Védy

O Mayoch a mayskej civilizácii bolo dodnes už veľa napísaného a boli nám sprostredkovávané, žiaľ, nesúrodé,...

ČÍTAŤ VIAC

Pin It on Pinterest

Vedy.sk
Prehľad ochrany osobných údajov

Táto webová stránka používa cookies, aby sme vám mohli poskytnúť čo najlepší používateľský zážitok. Informácie o súboroch cookie sa ukladajú vo vašom prehliadači a vykonávajú funkcie, ako je rozpoznanie vás, keď sa vrátite na našu webovú stránku, a pomáhajú nášmu tímu pochopiť, ktoré časti webovej stránky sú pre vás najzaujímavejšie a najužitočnejšie.